Członkowie naszego Stowarzyszenia i zawodnicy Klubu Szachowego MAT regularnie odnoszą znaczące sukcesy podczas różnorodnych zawodów szachowych rozgrywanych na poziomie lokalnym, ogólnopolskim, a także międzynarodowym. Poniżej prezentujemy wybrane, najważniejsze osiągnięcia naszych zawodników.

ZAWODNIKDATAMIEJSCENAZWA ZAWODÓWOSIĄGNIĘTY WYNIK
Mateusz Brożyna
Jakub Suder
Bartłomiej Piwowarczyk
Dariusz Dziewoński
Arkadiusz Piwowarczyk
Aniela Mazanowska
2018-11ZabierzówIII Liga Seniorów
(zawody drużynowe)
Utrzymanie pozycji w III Lidze
I miejsce na I szachownicy - Mateusz Brożyna
I miejsce na V szachownicy - Arkadiusz Brożyna
Ewa Pawlikowska2018-11KatowiceOgólnopolskie Mistrzostwa Szkół i PrzedszkoliIII miejsce w kat. klas III (dziewczęta)
Władysław Pawlikowski2018-10PrzebieczanyOtwarte Mistrzostwa Małopolski w Szachach III miejsce w kat. do lat 7 (chłopcy)
Ewa Pawlikowska2018-10BartkowaMiędzywojewódzkie Eliminacje do Finału MP JuniorekII miejsce w kat. do lat 9 (dziewczęta) - awans
Dariusz Dziewoński2018-10BartkowaMiędzywojewódzkie Eliminacje do OOMI miejsce w kat. do lat 11 (chłopcy) - awans
Jakub Suder2018-08WrocławMistrzostwa Polski Juniorów I miejsce w Szachach Szybkich w kat. do lat 14
IX miejsce w Szachach Błyskawicznych w kat. do lat 14
Dariusz Dziewoński2018-08 WrocławMistrzostwa Polski JuniorówVII miejsce w Szachach Szybkich kat. do lat 12
Mateusz Brożyna2018-08 WrocławMistrzostwa Polski JuniorówVII miejsce w Szachach Błyskawicznych w kat. do lat 18
Mateusz Brożyna
Tomasz Pietrzak
Jakub Suder
Dariusz Dziewoński
Aniela Mazanowska
Lidia Czarnecka (w)
2018-07 Kudowa-ZdrójI Liga Juniorów
(zawody drużynowe)
Utrzymanie pozycji w I Lidze
II miejsce na III szachownicy - Jakub Suder
Mateusz Brożyna2018-07TopolczanyMistrzostwa Słowacji w Szachach AmatorówIV miejsce, grupa Open
Mateusz Brożyna2018-06KrakówIX Międzynarodowe Mistrzostwa KrakowaX miejsce, grupa Open
Mateusz Brożyna2018-05Lubovnianske KupeleFestiwal Szachowy 2018I miejsce, grupa Open
V miejsce w Szachach Błyskawicznych
Bartłomiej Piwowarczyk2018-01KrakówXXVIII Międzynarodowy Festiwal Szachowy CracoviaII miejsce, grupa C
Mateusz Brożyna
Arkadiusz Piwowarczyk
Jakub Suder
Aniela Mazanowska
2017-10KrakówDrużynowe Mistrzostwa Małopolski Juniorów w Szachach BłyskawicznychII miejsce
Jakub Suder2017-10CzudecEliminacje Międzywojewódzkie Juniorów MP-PKII miejsce, awans do MP 2018
Dariusz Dziewoński2017-09Mamaja, RumuniaMistrzostwa Europy JuniorówXLI miejsce, grupa U10
Dariusz Dziewoński2017-08WrocławMistrzostwa Polski Młodzików w Szachach BłyskawicznychIII miejsce, grupa C10
Mateusz Brożyna
Arkadiusz Piwowarczyk
Jakub Suder
Dariusz Dziewoński
Aniela Mazanowska
Joanna Furtak (w)
2017-07SzczyrkDrużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów - II LigaII miejsce, awans do I Ligi
III miejsce na III szachownicy - Jakub Suder
III miejsce na IV szachownicy - Dariusz Dziewoński
Dariusz Dziewoński2017-03KarpaczMistrzostwa Polski MłodzikówIII miejsce, grupa C10
Mateusz Brożyna2016-10PoroninMistrzostwa Polski w Szachach SzybkichX miejsce, grupa Open
I miejsce, grupa J16
Jakub Suder2016-08KoszalinMistrzostwa Polski JuniorówIV miejsce w Szachach Szybkich
VII miejsce w Szachach Błyskawicznych
Dariusz Dziewoński2016-08KoszalinMistrzostwa Polski JuniorówIX miejsce w Szachach Błyskawicznych
Mateusz Brożyna
Arkadiusz Piwowarczyk
Jakub Suder
Bartłomiej Piwowarczyk
Kinga Kasperek
Zuzanna Łaszczuk
2016-07Iwonicz-ZdrójDrużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów - II LigaIX miejsce, utrzymanie pozycji w II Lidze
III miejsce na III szachownicy - Jakub Suder
Dariusz Dziewoński2016-06KrakówMiędzynarodowe Mistrzostwa KrakowaI miejsce, grupa J11
Mateusz Brożyna
Arkadiusz Piwowarczyk
Jakub Suder
Bartłomiej Piwowarczyk
Dariusz Dziewoński
Maksymilian Śmieszek
Kinga Kasperek
Aniela Mazanowska
2016-05KrakówIII Liga Juniorów
(zawody drużynowe)
I miejsce - awans do II Ligi
Jakub Suder2016-05OleckoOgólnopolska Olimpiada Młodzieży, Mistrzostwa Polski JuniorówIV miejsce, grupa C12
Dariusz Dziewoński2016-03Jastrzębia GóraFinał Mistrzostw Polski MłodzikówIX miejsce, grupa C10
Mateusz Brożyna2019-03Szklarska PorębaMistrzostwa Polski Juniorów VIII miejsce, grupa do lat 18
Jakub Suder2019-03Szklarska PorębaMistrzostwa Polski JuniorówXIII miejsce, grupa do lat 16