MAT Myślenice prowadzi naukę pływania dla szkół w ramach zajęć z wychowania fizycznego. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę i kilkuletni staż. Oprócz naszych własnych grup pływackich oraz zajęć indywidualnych, tworzymy oraz prowadzimy zajęcia nauki pływania dla przedszkoli.

Uczenie dzieci pływania to nasza pasja. Znamy się na tym i jednocześnie kochamy to robić! Dzięki temu wkładamy w nasze zajęcia dużo serca i zaangażowania. Staramy się uczyć dzieci pływania poprzez zabawę., stosujemy wiele ciekawych zadań oraz zabaw, tak aby każde zajęcia były niepowtarzalne. Jednocześnie stale stawiamy na rozwój umiejętności pływackich.

Wychodzimy z założenia, że szkolne zajęcia z pływania muszą być przede wszystkim ciekawe, prowadzone w miłej i komfortowej atmosferze, pełne zabaw i wyzwań oraz muszą uczyć. Za wszelką cenę unikamy nudnych lekcji, na które dzieci chodzą niechętnie, a postępów w nauce nie widać. Innowacyjne metody nauczania prowadzone przez instruktorów pełnych pasji do tego co robią, to recepta na atrakcyjne zajęcia, które dzieci na pewno polubią.

Zajęcia na basenie w naturalny sposób wspierają rozwój dziecka, wzmacniając jego układ kostny i mięśniowy. Zajęcia w wodzie korygują wady postawy, płaskostopie oraz zmniejszają otyłość.

wiek dzieci: od 5 do 11 lat

koszt zajęć: 55 zł / godz.